Nieuws

De ijsbaan is weer winterklaar!

Afgelopen zaterdag zijn we met onze vrijwilligers bezig geweest om de ijsbaan winterklaar te maken, zodat we straks weer heerlijk kunnen schaatsen. Want we rekenen natuurlijk op lekker veel schaatsdagen.
Om 08:30 uur verzamelden we bij het ijshokje, na eerst even een bak koffie te hebben gedronken, zijn we om 09:00 uur begonnen met de werkzaamheden. We hebben de slootkanten gemaaid, en het bosje is gesnoeid zodat de schaatsers wat minder last hebben van overhangende takken over de baan.

Na een paar uur hard werken met elkaar, was alles klaar en hebben we de ochtend afgesloten met een frietje van Café Hingstman.

Bij deze willen we onze vrijwilligers heel erg bedanken voor het meehelpen. Zonder hen zou het heel lastig zijn om alles voor elkaar te krijgen en het is heel goed voor de verbinding binnen de schoolkring. Hoewel..... er ook mensen in Zeijen zijn die denken dat we nooit meer op de schaats komen te staan, .....wij als ijsclub hopen wel weer op een strenge winter!

 14-10-2020
 Bestuur IJsbaan/Alie

pagina terug