Nieuws

Popkoor Klaz heeft 2 open repetities.

Lijkt het je altijd al leuk om in een popkoor te zingen? Dan is dit je kans! Op woensdag 25 september en 2 oktober kan je vrijblijvend de repetities bijwonen van Popkoor Klaz uit Zeijen. Je bent dan van harte welkom van 20.00 – 22.00 uur bij café Hingstman in Zeijen.

Ons koor bestaat op dit moment uit 29 vrouwen, wij zingen een breed genre popmuziek. Tijdens de open repetities kan je kennismaken met het koor en tevens ervaren hoe het is om in ons koor mee te zingen! We zijn met name op zoek naar sopranen.

Je bent van harte welkom!

Noteer 25 september en 2 oktober in je agenda en kom sfeer proeven!

Voor aanmelding en contact kan je een mail sturen naar: popkoorklaz@gmail.com. Tiny Renkema (secretaris van popkoor KLAZ)

 11-09-2019
 Tiny Renkema, Henk

pagina terug