Nieuws

Sponsoravond met Ron Jans

Op 14 februari a.s. komt Ron Jans naar Zeijen om over zijn leven als voetballer, trainer en technisch manager te praten. Deze avond wordt georganiseerd door het bestuur en de bedrijven sponsorclub van S.V.Z.


Wij willen als bestuur ook onze leden en vrijwilligers de mogelijkheid geven om aanwezig te zijn op deze avond. Indien men hierbij aanwezig wil zijn moet men zich van te voren aan melden via jans.takens@hetnet.nl

Wij vragen van onze leden en vrijwilligers een bijdrage van 5 euro voor deze avond.


Wij hopen op een grote opkomst deze avond. Indien er sponsoren zijn die zich nog niet hebben aangemeld dan kunnen die zich ook nog aanmelden.


De aanmeldingen voor deze avond moeten uiterlijk 11 februari a.s. binnen zijn. We willen graag van te voren weten hoe groot de belangstelling is.


Bestuur SVZ

 

  3-02-2019
 Jans Takens, Aletta

pagina terug