Nieuws

Wie het eerst komt...

Nu komt het er ècht op aan!

Nadat wij als GSZ hebben besloten om ons aan te sluiten bij ‘Coöperatie Glasvezel Noord’ hebben steeds meer initiatieven ons voorbeeld gevolgd.
De groep dorpen, die zich gaat/wil aansluiten bij ‘Glasvezel Noord’ groeit dus nog steeds: Eelde en YdeDe Punt komen erbij en ook Roderesch-Steenbergen c.s. sluiten zich aan. Dat betekent nóg meer (mogelijke) glasvezelaansluitingen. Nadrukkelijk spreken we over ‘mogelijke’ aansluitingen, want de door velen getekende intentieverklaring moet nu worden omgezet in een daadwerkelijke aanmelding voor een abonnement.
Nu komt het er dus ècht op aan!
Vanaf 1 oktober a.s. kan iedereen in Noord-Drenthe een uitgebreid informatiepakket in de brievenbus verwachten over glasvezel. Daarin niet alleen veel positieve reacties en aanbevelingen om vooral abonnee te worden, maar verder allerlei argumenten vóór de aanleg van een glasvezelnetwerk op het platteland in de dorpen. Verder staan er de aanbiedingen van beide providers in en kunt u precies nakijken wat u precies aangeboden wordt en wat dit u gaat kosten. Ook binnen onze Schoolkring Zeijen wordt deze informatie huis-aan-huis verspreid.
Met de gegevens in het pakket kunt u zich dus definitief aanmelden bij ‘Glasvezel Noord’.

Voor nieuwe abonnees binnen de Schoolkring Zeijen wordt het wel héél aantrekkelijk gemaakt: onder alle aanmeldingen worden zes fraaie tablets verloot!
Meld u dus aan als abonnee op ‘Glasvezel Noord’ en wie weet ontvangt u binnenkort zo’n Samsung Galaxy 10 inch tablet, compleet met beschermhoes t.w.v. € 215,00.

Zoals eerder gemeld komen de laatste voorlichtingsbijeenkomsten over glasvezel er aan. Op woensdag 2 november a.s. vindt dit plaats in Zeijen, dus wanneer u nog het een of ander over glasvezel wilt weten, kom dan naar deze avond!
Ook in de diverse andere dorpen in de regio worden dergelijke voorlichtingsavonden gehouden, waar u eventueel naartoe zou kunnen, wanneer u op 2 november verhinderd bent. Nadere mededelingen volgen.
Nog voor de winter wordt begonnen met de aanleg in Huis-ter-Heide, Westervelde en Peest en we hopen dat direct daarna ook in Zeijen en omstreken wordt begonnen.
Hopelijk zitten ook wij in Zeijen in de voorhoede bij aanleg. Daarbij hangt veel van ú af!
Hoe eerder we op een aanmelding van 65 % voor een abonnement zitten, des te eerder kan er worden gestart met graven.
Wanneer ‘Glas van AA tot Hunze’ eerder die 65 % haalt, moeten wij in Zeijen op hen wachten en dat willen we toch niet...?!?

Vandaar deze oproep: lees het info-pakket goed door en meld u aan zoals daarin is aangegeven. Bent u niet in staat om u digitaal aanmelden: in de info-map staan de namen en adressen van mensen uit ons dorp, die u graag helpen.
Aarzel niet om contact met hen op te nemen.

Zodra er daadwerkelijk in Zeijen e.o. met de aanleg wordt begonnen, maken we de winnaars van de zes Samsung tablets bekend.

Wij rekenen op u!

  1-10-2016
 Jan van Oudheusden / Erna

pagina terug