Nieuws

Er kan gestemd worden!!

Vanaf maandag 26 maart kan er gestemd worden om ons dorp bij de leukste 10 van Drenthe te krijgen. Dit stemmen kan tot 19 april.
Via de site "leukstedorpvandrenthe" kun je de pagina van ons dorp bekijken en op deze site kun je ook je stem uitbrengen op ons dorp. Omdat we niet zoveel inwoners hebben en natuurlijk toch wel hoog willen eindigen, is het noodzakelijk dat veel mensen opgeroepen worden om op ons te stemmen.
Dus deel dit artikel via Facebook, Twitter en/of Hyves en roep al je vrienden, familie, kennissen en collega's op om op ons geweldige dorp te stemmen en te zorgen dat wij bij de leukste 10 gaan behoren. Via het plaatje in de kop kom je rechtstreeks bij de goede website.

De opdracht voor deze week is om een krantenpagina te maken over ons dorp. De werkgroep heeft allerlei leuke ideeën en er wordt al hard gewerkt aan allerlei artikelen. Zodra de pagina klaar is en ingestuurd zullen we deze natuurlijk ook op deze website laten zien.

 

 25-03-2013
 Werkgroep Leukste dorp van Drenthe, Ella

pagina terug