Nieuws

Presentatie historisch boek Zeijen op 4 november 2011

De presentatie van het Historisch Boek Zeijen vindt plaats op vrijdagmiddag 4 november in Café/Zalencentrum Hingstman te Zeijen. De bijeenkomst begint om 15.00 uur. Alle geïnteresseerde inwoners van ons dorp zijn hierbij van harte welkom.

Op ludieke wijze zullen oud-reporters van de vroegere Radio Omroep Zeijen (ROZ) de bijeenkomst verpakken in een radio-uitzending in de sfeer van de jaren tachtig. Burgemeester van Zuilen van Tynaarlo en provinciaal historicus van de provincie Drenthe, de heer Gerding, krijgen in de uitzending de gelegenheid hun licht te laten schijnen over de historie van Zeijen en over het te presenteren boek. Vervolgens overhandigen de voorzitters van de Belangenvereniging Zeijen en van de Boermarke Zeijen gezamenlijk een eerste boek aan de burgemeester, aan de heer Gerding en aan de oudste inwoner van ons dorp.

Onder genot van een drankje kan men daarna napraten over de bijeenkomst en zo men wil een of meer exemplaren van het boek kopen.

Maar ook nu kan het boek al worden besteld via www.zeijen.nu. Ook kan men hiervoor even contact opnemen met de penningmeester van de stichting Historisch boek Zeijen, Diny Emmens, tel: 0592-291233, email: .

 
 11-10-2011
 At de Groot, Alie

pagina terug