Nieuws

Mededeling vanuit het S.V.Z. bestuur

Naar aanleiding van de laatste mededelingen van de regering, betreffende het corona virus, hier wederom een update vanuit het bestuur.

De vorige maatregelingen waren tot en met 6 april j.l. De regering heeft nu besloten om deze maatregel te verlengen tot en met 28 april a.s. Wat hierna gaat gebeuren is op dit moment nog niet bekend. Hierover horen we in de week voor 28 april meer over.
Maar zoals de regering zegt: HOUD VOL. 

svz-logo-0400px-transparant

Naar aanleiding hiervan heeft de KNVB besloten om alle amateur voetbal per direct te beëindigen. Dit heeft natuurlijk ook direct consequenties voor onze leden. Wij hebben als bestuur daarom besloten om alle sport tot aan 1 juni te stoppen. Dit geldt dus voor voetbal, volleybal, gymnastiek en bbb.

Tevens hebben we besloten om ook de uitgave van Zeijer Kraantie tot aan deze datum niet uit te geven.

Wij vragen onze leden begrip te hebben voor deze maatregel die we hebben moeten nemen in deze moeilijke periode. Wij zullen jullie op de hoogte houden van eventuele nieuwe maatregelingen vanuit de regering en wat dit voor S.V.Z. betekent.

Bestuur S.V.Z.

 10-04-2020
 Jans Takens, Lea

pagina terug