Nieuws

Koop allemaal loten van de Grote Club Actie en steun SVZ!

Op zaterdag 1 oktober is de Grote Clubactie weer van start gegaan, de trekking is 8 december as. De Grote Clubactie is een loterij voor Nederlandse verenigingen. Door loten te verkopen, krijgen wij extra inkomsten die wij hard nodig hebben om oa de contributie zo laag mogelijk te houden: 80% van de opbrengst gaat direct naar onze clubkas!

Dit jaar hebben wij voor het eerst een superlot verkocht. De dames van de “Zeijer Stoten” danken wij hartelijk voor de bijdrage aan onze vereniging!

Mocht u de lotenverkopers hebben gemist maar wilt u onze Sportvereniging Zeijen toch steunen door aankoop van één of meerdere loten dan kunt u in uw omgeving een jeugdlid van SVZ opzoeken of contact opnemen met Yvonne de Boer (yvdeboer@gmail.com of 06-53114130).

Oproep aan alle jeugdleden: Willen jullie de lotenverkoop boekjes inleveren!
  9-11-2016
 Bestuur SVZ, Alie

pagina terug