Nieuws

Grote clubactie SVZ

Op zaterdag 14 september is de Grote Clubactie van start gegaan.
De Grote Clubactie is een loterij voor Nederlandse verenigingen. Door loten te verkopen, krijgt SVZ de extra inkomsten die wij hard nodig hebben: 80% van de opbrengst gaat direct naar onze clubkas!

Dit jaar hebben de dames junioren en de meisjes van mini 1  afdeling Volleybal van SVZ zich ingezet om zoveel mogelijk loten te verkopen. Zij hebben dit heel enthousiast gedaan, maar toch is het mogelijk dat zij u net hebben gemist. Maar geen nood! U heeft nog een week om onze club te steunen en tegelijkertijd kans te maken op mooie prijzen.  Dus steun SVZ door online loten te kopen. Voor  het kopen van een ONLINE-LOT kunt u hier klikken.

Wij hopen op uw bijdrage.

Het bestuur van SVZ

  2-11-2013
 Hillie, Rolf

pagina terug