Nieuws

Oproep bedenken slogan

Zoals iedereen vast al wel heeft gelezen doen we als dorp mee aan de verkiezing "Leukste dorp van Drenthe".

Nu krijgen we iedere week een opdracht waarmee we ons dorp  kunnen promoten. Deze week is de opdracht "Maak een korte en bondige slogan die jouw favoriete dorp typeert". In één klap moet duidelijk zijn waarom ons dorp het leukste van heel Drenthe is. Dat mag in het Drents of in het Nederlands. Het mag rijmen, maar dat hoeft niet.

De leukste slagzinnen worden vrijdag de 22e voorgelezen in Het Leukste Dorp van Drenthe-journaal. En de winnaar van deze weekprijs krijgt 30 seconden zendtijd om zijn of haar dorp te promoten op TV Drenthe.

Om deze verkiezing ook binnen Zeijen te laten leven en er een wedstrijd voor het hele dorp van te maken roepen we iedereen op  een leuke slogan te bedenken. Mail deze woensdag voor 12.00 uur naar koosjederuiter@hotmail.com of bel Koosje even op 291367. De commissie zoekt dan de leukste er uit en die wordt opgestuurd. Succes!!

 16-03-2013
 Ella

pagina terug